Najlepsze oferty kredytów gotówkowych.

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych.Kredyt gotówkowy w InBanku.

Znalezienie dobrej oferty kredytu gotówkowego nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Czasami trzeba sporo szukać, aby naleźć zobowiązanie na jakie nas będzie stać. Sprawdźmy trzy ciekawe oferty kredytów gotówkowych jakie obecnie można znaleźć na rynku. Zacznijmy od jednej z nowszych ofert jaką przygotował InBank. W ramach oferty tego kredytu gotówkowego kwota minimalna jaką możemy pożyczyć to 2 tysiące złotych, zaś maksymalna 50 tysięcy złotych. Kredyt można rozłożyć na okres kredytowania od 4 miesięcy do maksymalnie 6 lat. W całości oferta dostępna jest przez internet, co pozwala nam na zaciągnięcie zobowiązania bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy przedstawić w banku wyciąg z rachunku bankowego, aby móc ten kredyt otrzymać. RRSO ma wartość 9,51% w skali roku. Sprawdźmy parametry oferty dla kredytu na kwotę 8 tysięcy złotych z rozłożeniem go na okres 60 miesięcy. Dla takiego zobowiązania RRSO będzie miało wartość 14,11% w skali roku, a oprocentowanie nominalne ma wartość 8,99% w skali roku. Całkowita kwota do zapłaty wyniesie 10988 złotych, co daje nam całkowity koszt kredytu w wysokości 2988 złotych. Na koszt kredytu składa się 800 złotych prowizji i 2188 złotych z tytułu odsetek. Wszystkie raty będą po około 183 złote, z tym że ostatnia z nich będzie minimalnie wyższa.

Kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Druga z ofert została przygotowana przez Deutsche Bank. W ramach tej oferty możemy pożyczyć maksymalnie 200 tysięcy złotych, które możemy spłacać nawet przez okres dziesięciu lat. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Warunkiem uzyskania zobowiązania jest posiadanie dochodów minimum 2500 złotych netto. RRSO ma tutaj wartość 11,36%. Dla przykładu, kredytobiorca bierze kredyt na kwotę 85 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 95 miesięcy. Oprocentowanie jest zmienne i wynosi 8,49% w skali roku. Całkowita kwota jaką spłaci w banku kredytobiorca to suma ponad 126 tysięcy złotych. Kredyt wygeneruje całkowity koszt rzędu ponad 41 tysięcy złotych, z czego ponad 5 tysięcy złotych będzie stanowiła prowizja za udzielenie kredytu. Na koszta całkowite składa się również opłata przygotowawcza w kwocie 1400 złotych. Resztę, czyli 34500 złotych stanowią odsetki. Raty będą równe i każda z nich będzie po 1328 złotych.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe.

Trzecia z ofert kredytu gotówkowego została przygotowana przez T-Mobile Usługi Bankowe. W ramach tej oferty można zaciągnąć kredyt do maksymalnie 200 tysięcy złotych na okres dziesięciu lat. Jest to oferta dostępna w całości przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Na stronie banku dostępny jest kalkulator kredytowy, który pozwoli wyliczyć nam parametry dla konkretnej kwoty kredytu. RRSO ma wartość 16,93% w skali roku. Oprocentowanie nominalne kredytu jest stałe wynosi 9,99% w skali roku. Biorąc w ramach tej oferty kredyt na kwotę 23126 złotych, całkowita kwota jaką spłacimy w banku wyniesie 33363 złote, jeżeli kredyt zostanie rozłożony na okres 59 miesięcy. Raty kredytu będą po około 566 złotych. Całkowity koszt kredytu będzie równy ponad 10 tysięcy złotych, z czego 3100 złotych stanowi prowizja, ponad 7 tysięcy złotych zapłacimy tytułem odsetek. Nie ma konieczności wykupowania ubezpieczenia dla tego zobowiązania. Warunki kredytowe w ostateczności są uzależnione od konkretnego klienta. Bank bierze pod uwagę wiarygodność kredytową kredytobiorcy, datę wypłaty kredytu, a także datę, kiedy będzie spłacona pierwsza rata zobowiązania.

Komentarze