Kupno auta za pomocą kredytu dla firm.

Kupno auta za pomocą kredytu dla firm.Zajmując stanowisko właściciela firmy mamy możliwość kupienia auta służbowego przy pomocy specjalnego kredytu gotówkowego. Inną opcją finansowania takiego zakupu jest leasing, ale w tym przypadku warto zwrócić uwagę na fakt, że samochód stanie się naszą własnością dopiero wtedy gdy zostanie pokryte całe zobowiązanie, a przy pożyczce gotówkowej staje się to niemal od razu. Specjalny kredyt samochodowy dla firm to niestety również początkowe opłaty z tytułu samego rozpatrzenia wniosku, ubezpieczenia czy różnorodnych prowizji, ale mimo wszystko opłaca się z niego skorzystać.

Jakie czynniki trzeba brać pod uwagę?

Pierwszym i tym najbardziej istotnym czynnikiem jest to ile lat posiada samochód, który zamierzamy zakupić i analogicznie wygląda to tak, że im starsze auto tym niestety większe oprocentowanie. Obliczając całkowite koszty kredytu bierze się pod uwagę również termin na jaki będzie on zawarty i trzeba liczyć się z tym, że każdy dzień po terminie wpływa na zwiększenie odsetek, które będziemy zobowiązani zapłacić. To niezwykle istotne. Przedłużenie terminu takiego kredytu również wiąże się z dodatkową opłatą dlatego nie mając pewności, że poradzimy sobie z tym zobowiązaniem lepiej nie decydować się na zaciągnięcie długu. Klient, który udowodni przy podpisywaniu umowy, że po szybkim czasie będzie w stanie uregulować większość zobowiązania ma szanse na dogadanie się z bankiem o lepsze oprocentowanie, a te najbardziej korzystne otrzymają osoby, które zdecydują się na zakup nowego auta prosto z salonu samochodowego. Kwestia spłaty kredytu wygląda następująco – można tego dokonać decydując się na raty balonowe czyli na zasadzie spłacania niskich rat co miesiąc z wyjątkiem ostatniej, która wynosić będzie od 20 do 35% całej wartości kredytu. Inny sposób to oczywiście tradycyjny system ratalny z tym że pierwsza rata będzie dość wysoka, a z każdym kolejnym miesiącem miesięczna suma do spłaty będzie malała. Konkretny wybór powinien być poprzedzony dokładną analizą i przemyśleniami!

Pamiętajmy, że ofert kredytowych na rynku jest bardzo wiele, my jednakże chcemy skorzystać z tej, która będzie dla nas najkorzystniejsza, zatem nie podejmujmy pochopnie decyzji, a na spokojnie przeanalizujmy wszelkie za i przeciw.

Komentarze

JORDAN KATE14.01.2020r. 06:38

Znalezienie odpowiednich zasobów finansowych do pomyślnego rozwoju twojego przyszłego biznesu jest jednym z kluczy do sukcesu. Aby zbudować swoją mannę startową, istnieje kilka rozwiązań dla ciebie Potrzebujesz pożyczki na wypadek awarii, na projekt zakupu, kredyt konsumpcyjny lub personel. Utknąłeś w banku lub zakazałeś bankowości. Oferujemy specjalne pożyczki online w krótkim, średnim i długim terminie do 5000000 euro. Miesięczna płatność i stawka są stałe i różnią się w zależności od charakteru, kwoty i czasu trwania pożyczki. Okres spłaty od 12 miesięcy do 150 miesięcy. Dostępność kwoty pożyczki w 3 dni po podpisaniu umowy po akceptacji pliku wniosku. Brak ukrytej klauzuli. Dyskrecja zapewniona, to proste, nie za dużo dowodów na dostarczenie, szybko i 100% gwarancji Email: rocketloangroup@gmail.com