Kredyty gotówkowe dla firm działających w handlu

Kredyty gotówkowe dla firm działających w handluPożyczka gotówkowa dla sklepów i firm handlowych jest szybkim źródłem krótkoterminowego finansowania dla małego przedsiębiorcy, który musi wesprzeć swój biznes natychmiastową gotówką. Większość takich kredytów - plus opłaty - spłaca się w ciągu sześciu do 12 miesięcy.

Podstawowym wymogiem jest dokonywanie codziennych transakcji kartą kredytową (dlatego są to zaliczki gotówkowe dla handlowców, tj. zaliczki na rzecz sklepów, restauracji i firm usługowych).

Mogą obowiązywać dodatkowe warunki. Obejmują one:

Zalety zaliczki gotówkowej do firm działających w handlu obejmują:

Nie ma wymogu zabezpieczenia. W przypadku, gdy firma kupiecka, a pełna rekompensata z tytułu zaliczki nie zostanie zrealizowana, majątek właściciela nie jest zagrożony, tak jakby to miało miejsce gdyby był to kredyt bankowy. W rzeczywistości, jeśli firma zawiedzie, a pożyczka gotówkowa nie zostanie w pełni spłacona, nie ma żadnej odpowiedzialności prawnej.

Co więcej, spłata dokonywana jest automatycznie w oparciu o transakcje dokonane kartą kredytową - w związku z tym nie ma możliwości późnych opłat nawiązujących do pominiętych terminów płatności, które często występują w przypadku pożyczek gotówkowych z banków. Niemal natychmiastowy dostęp do finansowania to kolejna zaleta - zaliczki są zazwyczaj dokonywane w ciągu 24 do 48 godzin. Lepszy przepływ gotówki, bowiem jeśli sprzedaż jest słaba w danym miesiącu, płacisz mniej, ponieważ zbiera to tylko określony procent miesięcznej sprzedaży, bez minimalnej wymaganej kwoty. Ważne jest również to iż z tym wszystkim wiąże się minimalna papierkowa robota.

Jeśli potrzebujesz szybko gotówki, ale nie kwalifikujesz się do tradycyjnej pożyczki bankowej, lub nie możesz czekać na decyzję o pożyczce i / lub wydanie środków – taka opcja jest najlepsza. Banki są surowe przy udzielaniu pożyczek małym firmom od czasu kryzysu finansowego, który rozpoczął się w 2007 r. Choć od tamtej pory gospodarka uległa poprawie, dostępność kredytów bankowych w ogóle się nie poprawiła. Biorąc pod uwagę napięty rynek kredytowy, małe firmy muszą korzystać z wszelkich dostępnych zasobów. Kredyty gotówkowe dla sklepów i firm handlowych to nowe rozwiązanie problemu niedostępnych pożyczek bankowych, inne propozycje rozwiązania takich problemów znajdziesz na www.17bankow.com.

Komentarze