Kredyt gotówkowy 10 000 złotych na okres 48 miesięcy.

Kredyt gotówkowy 10 000 złotych na okres 48 miesięcy.Zobowiązanie kredytowe na kwotę 10 000 złotych to już nie jest taka mała sprawa i warto dobrze zastanowić się nad wyborem kredytodawcy, aby móc ten kredyt spłacić bez większych problemów. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie kilku ofert i porównanie ich ze sobą. Sprawdzimy kredyt gotówkowy jaki oferuje Eurobank i kredyt gotówkowy oferowany przez mBank, oba te kredyty znajdziesz na 17bankow.com najlepszej porównywarce w sieci.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Eurobank oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na kwotę od minimalnych 500 złotych do maksymalnie 120 000 złotych. Okres kredytowania na jaki można rozłożyć zobowiązanie tutaj wynosi od 3 do maksymalnie 108 miesięcy. Oprocentowanie nominalne tego kredytu wynosi 8,50% w skali roku, a prowizja za jego udzielenie równa jest 8,8% kwoty pożyczki. RRSO tutaj wynosi 14,19% w skali roku. Każda z rat miesięcznych kredytu na kwotę 10 000 złotych z okresem spłaty równym 48 miesięcy będzie po 247 złotych. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 2 712 złotych, z czego odsetki będą równe 1 832 złote. Bank daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

W mBanku można zaciągnąć kredyt gotówkowy na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania tutaj wynosi od 3 do 120 miesięcy. Zarówno maksymalna kwota kredytu jak i długość okresu kredytowania w mBanku są lepsze niż w Eurobanku. Oprocentowanie nominalne kredytu w mBanku jest niższe niż w Eurobanku i wynosi 7,99% w skali roku. Prowizja natomiast za udzielenie kredytu jest wyższa i wynosi 12,99% kwoty tego kredytu. RRSO jest tutaj równe 16,46% w skali roku. Każda z 48 rat będzie po 244 złote, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości nieco ponad 3 tysiące złotych. Odsetki jakie spłacimy będą wynosiły 1 716 złotych. Wybierając kredyt gotówkowy w mBanku, poniesiemy większe koszta z nim związane niż w przypadku wybrania oferty Eurobanku. Żaden z banków do uruchomienia kredytu nie będzie wymagał od kredytobiorcy założenia rachunku osobistego. Nie będą nam również potrzebni poręczyciele ani też nie będzie nam potrzebna zgoda współmałżonka. W przypadku każdej z ofert trzeba przedstawić oświadczenie o zarobkach. Zarówno jeden jak i drugi kredyt można spłacić przed czasem jak również można negocjować jego oprocentowanie nominalne.

Komentarze