Kredyt dla każdego

Kredyt dla każdegoNiemal na każdym rogu ulicy wszystkich większych i mniejszych miast jest ich "od groma". Banki. Nie jeden miałby problem, by wymienić wszystkie, które tylko w ostatnich latach pojawiły się na naszym rynku. Z jednej strony denerwuje ich mnogość, z drugiej jednak, kiedy nasze fundusze nieoczekiwanie znajdą się w "sytuacji kryzysowej", mamy znakomitą opcję wyboru interesującego nas kredytu gotówkowego. Placówki bankowe prześcigają się we wszelkiego rodzaju promocjach, obiecują najniższe oprocentowania, a stałym klientom proponują pożyczki niemal od ręki w zamian za minimum formalności.

Pożyczka przez Internet

Korzystną ofertę dla potencjalnych klientów przedstawił niedawno portal Money.pl, który specjalizuje się w kredytach internetowych. Bez wychodzenia z domu możemy umówić się z doradcą, który oddzwoni do nas, prezentując najkorzystniejszą dla nas opcję kredytową. Możliwa kwota, którą możemy "pożyczyć", to 60 tysięcy złotych na okres ośmiu lat.

Z kolei Alior Bank proponuje wyjątkowo niskie raty, do 150 tysięcy złotych bez poręczycieli, oraz do 10 tysięcy złotych bez zaświadczeń na zaciągnięty w placówce kredyt gotówkowy.

Nie potrzeba również zaświadczenia o dochodach, jak również nie musimy składać osobiście wizyty w banku.

Kolejny bankowy „gigant” oferuje kredyt gotówkowy do 100 tysięcy złotych, a decyzję o przyznanej kwocie otrzymamy online. Tutaj okres kredytowania wynosi dla odmiany od 6 do 120 miesięcy w zależności od wysokości uzyskanej pożyczki.

Duża kasa nie na zawsze

W ofertach można przebierać niczym w przysłowiowych ulęgałkach. Dziś to bankom zależy na pozyskaniu klienta, dlatego wybór dostępnych dla nas ofert kredytowych jest naprawdę imponujący. Jednak decydując o wysokości zaciąganego kredytu gotówkowego, nie możemy zapomnieć, są to pieniądze pożyczone, które prędzej czy później trzeba będzie zwrócić. A im większa kwota pożyczki, tym bardziej zdajemy się o tym zapominać. Zaciągając kredyt w banku, pożyczajmy tylko takie kwoty, które są nam niezbędne do zrealizowania naszych celów i które będziemy w stanie spłacić w wyznaczonym terminie.

Online lub w placówce

W zależności od tego ile potrzebujemy pieniędzy, bardzo łatwo jest wybrać odpowiednią dla siebie ofertę. W dobie rozwoju Internetu wszelkie potrzebne formalności jesteśmy w stanie załatwić online bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak są i tacy, którzy z nowoczesną technologią i współczesnymi rozwiązaniami mogą być trochę na bakier. Mowa tu przede wszystkim o osobach starszych. Dla tych placówki bankowe również mają rozwiązanie. Wystarczy udać się do oddziału banku, którego oferta najbardziej przypadła nam do gustu i na miejscu omówić szczegóły transakcji.

Profesjonalna obsługa z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wybrać odpowiednią dla nas opcję. O wybór właściwej oferty nie musimy się martwić. Ogrom placówek, które wyrastają niczym przysłowiowe grzyby po deszczu, sprawia, że spośród dostępnych na rynku ofert kredytowych, na pewno znajdziemy tą, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Ważne jest również, aby zaciągnięta przez nas pożyczka czy kredyt gotówkowy nie za mocno obciążał nasz domowy budżet. Warto więc przed udaniem się do banku zastanowić się, jaka kwota nas interesuje, a przede wszystkim, czy będziemy w stanie regularnie spłacać zadłużenie wraz z naliczanymi przez bank odsetkami.

Komentarze